Mineralny puder HD BE PERFECT to rozwiązanie dla kobiet, które potrzebują nieskazitelnego makijażu o gwarantowanej trwałości i matowym wykończeniu. Ultra-drobne, wielowymiarowe cząsteczki pudru unifikują się z podkładem, zapewniając jedwabisty makijaż skóry. Opracowany w technologii mikronizacji Hi-Tech zapewnia długą trwałość podkładu i niewidoczne dla kamer Ultra HD wykończenie. Jako puder translucentny nie tworzy dodatkowej warstwy makijażu, w pełni przepuszcza światło, jednocześnie rozpraszając je na powierzchni tworzy efekt „Soft Focus”. Stworzony wg formuły 5FREE – nie zawiera parabenow, konserwantów, pigmentów, kompozycji zapachowej ani olejów mineralnych.  Polecany również do skóry bardzo wrażliwej.

Składniki (INCI):
Aluminum Starch Octenylsuccinate, Lauroyl Lysine, Dimethicone / Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethylimidazolidinone Rice Starch, Silica.  
Pojemność: 10g
Rezultat: Ultra-trwałe matowe wykończenie makijażu, efekt „Soft Focus”.
Zalecenia stosowania: Aplikować na podkład w ramach wykończenia i utrwalenia za pomocą pędzla; ewentualnie na Magnificent BB. U mężczyzn bezpośrednio na skórę.